57074
online
Policja
290
Inspekcja
38
Wypadek
327
Informacja prasowa - Kolizje drogowe – Bydgoszcz ‹‹ powrót do listy raportów
[17.02.2014]

Kolizje drogowe – Bydgoszcz

 

Przy jakich ulicach Bydgoszczy dochodzi najczęściej do kolizji drogowych? Specjaliści z serwisu Korkowo.pl przedstawiają najnowsze wyniki badań.

 

Kierowcy powinni zachować ostrożność bez względu na miejsce w którym się znajdują. Nie da się jednak ukryć, że bywają miejsca, w których o stłuczkę czy wypadek jest bardzo łatwo. W każdym mieście istnieją punkty w których chwila nieuwagi może kosztować bardzo dużo, zwłaszcza zimą kiedy pojawiają się przymrozki. Według danych zebranych na podstawie zgłoszeń użytkowników systemu Yanosik od początku 2014 roku najwięcej kolizji miało miejsce na 4 ulicach. Mowa tu o ul. Artyleryjskiej, Kamiennej, Fordońskiej oraz Jagiellońskiej. To na tych ulicach odnotowano intensyfikację kolizji drogowych. Kto planuje przejazd po mieście powinien wziąć to pod uwagę.

 

 

Dane o sytuacji drogowej zostały opracowane przez serwis Korkowo.pl, który prezentuje aktualne informacje o korkach na polskich drogach. Analizie poddano dane GPS z urządzeń Yanosik oraz Flotis Mobile umieszczonych w pojazdach poruszających się po Bydgoszczy w dniach 1 stycznia – 14 luty 2014.